Igazgatói köszöntő

Tisztelt Látogató!

Szeretettel köszöntöm iskolánk honlapján! Folyamatosan változó világunkban szeretnénk hasznos információkkal szolgálni a látogatóink számára Iskolánk működési rendjéről, mindennapjainkról, ünnepeinkről és eredményeinkről.

A Tiszalöki Kossuth, a Nyíregyházi Tankerületi Központ fenntartásában működik.

Nagy múltú oktatási intézmény, mely fontos szerepet játszik a Tiszavasvári Járás életében. Büszkék vagyunk iskolánk múltjára, hagyományaira, ugyanakkor fontosnak tartjuk a folyamatos fejlődést, alkalmazkodást a XXI. századi elvárásaihoz. Kiemelten fontos számunkra a meglévő kapcsolataink ápolása és folyamatos fejlesztése, valamint új együttműködési lehetőségek feltérképezése és partnerségek kialakítása.

Megújuló honlapunkon bemutatjuk iskolánkat, oktató és nevelő munkánk sajátosságait, teljes körű képet adunk a tanórán kívüli tevékenységekről, aktuális hírekről, programjainkról, tanulóink kiváló teljesítményéről, különböző versenyeredményekről. Lehetőséget teremtünk az osztályok bemutatkozására, pályázatainkról olvashatnak. Honlapunkat egyre több fotóval igyekszünk színesebbé tenni.

Reméljük, kellemes és hasznos perceket fognak eltölteni honlapunkon!

Cserés Csaba